25.03.2022
Okunma Sayısı : 8529
Paylaş :

35 yolun yarısıysa, 50 kaçta kaçı? Benim kafam pek çalışmıyor da hesap kitaba, pardon! Bildiğim bir hesap varsa; evden çıkıp, bilmem nereye koştuğumda o yolun kaç kilometreye denk geldiğidir. 

 

Ben Kıvanç bu arada. Bugün 50. yaşıma giriyorum. 2012 yılından beri Adım Adım ile iyilik peşinde koşuyorum ve ömrüm yettiğince de koşmaya çalışacağım. Bağış toplamanın dışında bambaşka anlamları var bende iyilik peşinde koşmanın. Zaman içerisinde o kadar çok STK'dan, projeden bahsettim ki çevreme... Ben bile duymamıştım belki o zamanlar pek çoğunu. 

 

Bazen o şey derdimiz olmadan derdi olanları duyamıyoruz pek. Duysak da anlayamıyor, anlasak da  yanlarında duramıyoruz. Yanlarında durmak istesek nasıl yapacağımızı bilmiyor, bilsek de cesaret edemiyoruz o ilk adımı atmaya.

 

Ben bu sene değişik bir şey yapmak istedim güzelim yaşımın da hatrına; birkaç yıldır basında ve sosyal medyada sık sık önümüze çıkan SMA ile ilgili farkındalık yaratmak, bunu tek bir kampanya ile sınırlamamak ve bütün bir yıla yaymak, derneğin sözcüsü olmak istedim. Ağustos sonunda bambaşka bir sürprizle karşınızda olacağımı da hemen belirteyim. 

2022 yılı boyunca ben SMA ile ilgili ne öğrenirsem sizlere de anlatmaya, sorularınızı duymaya ve soranlarla,  cevaplayanları buluşturmaya çalışacağım. 

 

O zaman başlayalım mı? Dilerseniz doğum günümü kutlayıp benim adıma bağışta bulunarak SMA hastası bir çocuğun tedavi masraflarına destek olabilirsiniz. Bağış sertifikası için mail adresim gerekecek, hemen kolaylaştırayım işinizi: kivergu@gmail.com

 

Bu yazıyı okuyor ve siz de iyilik peşinde koşmak istiyorsanız deneyimlerimi paylaşmaya hazırım: https://www.instagram.com/kiverg/

 

En kısa sürede buluşmak dileğiyle...