DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. 

 

 

 

 

 

21.01.2023
Okunma Sayısı : 38
Paylaş :

Ulusal SMA Kampı En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’ne Layık Bulundu

Her yıl halk oylaması ve jüri inisiyatifi ile Eskişehir’deki farklı kategorilerdeki kurum ve kuruluşlara verilen Eskişehir Başarı Ödülleri, 14 Ocak Cumartesi günü 3. kez sahipleriyle buluştu. 600’ün üzerinde adayın değerlendirildiği ve 53 kategoride ödül verilen Eskişehir Başarı Ödülleri’nde, Türkiye SMA Vakfı Ulusal SMA Kampı ile En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ödülüne layık bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Şehrimizin gelişmesinde emeği olan değerli kişi ve kurumlarla birlikte, böylesine anlamlı bir ödülle takdir edilmekten büyük onur duyduk. Törende Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum tarafından takdim edilen ödülü SMA ile mücadele için sevgiyle, fedakarlıkla ve inançla el ele veren tüm SMA aileleri ve gönüllülerimiz adına Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Soyer aldı. Vakfımızı bu ödüle layık gören Eskişehir Başarı Ödülleri organizasyonuna ve değerli jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Kürşat Bora Çarman danışmanlığında bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve SMA hastaları ve ailelerini, kapsamlı bir programla uzmanlarla bir araya getirdiğimiz kampımızda aileler, konunun önde gelen uzmanlarından fizik tedaviden beslenmeye, hasta haklarından psikolojik süreçlere kadar pek çok konuda eğitim alırken, hastalar için de özel atölye çalışmaları düzenlenmişti. Bu alanda yapılan ilk etkinlik olan kampımızı geliştirerek, ailelerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz.