08.11.2023
Okunma Sayısı : 3004
Paylaş :

Paylaştıkça İyileşiyoruz Aile Buluşması için Antalya’daydık. 

SMA hastaları ve aileleriyle; dayanışmayla büyüyen bir ailenin üyeleri olarak bir araya geldiğimiz ve SMA ile mücadelemizi güçlendirdiğimiz Aile Buluşmasının dokuzuncusunu 3 Kasım Cuma akşamı Antalya’da gerçekleştirdik.

Türkiye SMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Soyer, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ece Soyer Demir, Sosyal Destekler Koordinatörü Nazlı Demir’in ev sahipliğinde düzenlenen buluşmaya 27 kişi katıldı.

Açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı Ali Soyer ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ece Soyer Demir’in yaptığı organizasyonda; aileler hem vakfımızın çalışmaları hakkında bilgi aldı hem de hastalıkla mücadele sürecinde yaşadıkları sorunları, deneyimleri paylaşarak fikir alışverişinde bulundu.

İlkini Adana’dan başlattığımız İzmir, Eskişehir, Bursa, Konya İstanbul, Van, Ankara ve Antalya ile devam eden buluşma programımız farklı illerde de gerçekleşmeye devam edecek.

Bizleri Antalya’da yalnız bırakmayan, tüm konukseverliği ve sıcaklığıyla kendimizi evimizde hissettiren ailelerimize yürekten teşekkür ediyoruz.